“Yaşama Değer Katan Üretim”

Türkiye’den Dünya’ya Rejenere iplik (Pamuk Polyester - Pamuk Akrilik) ve Elyaf üretimi sağlayan firmamız çorap ipi, triko ipi, örme ipi ve dokuma ipi üretmektedir.

“Çevre Dostu Üretim”

1 Kg pamuğun yetiştirilebilmesi için yaklaşık 10.800 litre suya ihtiyaç vardır. Rejenere iplik üretiminde ise suya gereksinim duyulmamaktadır.

Rejenere İplik

Üretilmiş kumaşların konfeksiyonlardan kırpıntı dediğimiz fazlalıkları toplanıp renk ve kalite kontrollerinden geçtikten sonra ayrıştırma yapılarak gruplandırıldığı parçalar firmamızın geri dönüşüm bölümünde parçalanıp akabinde geri dönüşüm makinesinden geçerek elyaf haline getirilir.

Bu geri dönüştürülmüş elyafların uzunlukları kısaldığı için, müşteri isteğine ve kullanım alanına göre götürücü dediğimiz bir başka elyafla harmanlanarak tesisimizde belli ayarlarda open end makine parkurundan gerekli dikkat ve hassasiyet ile geçirilerek rejenere iplik üretimi gerçekleşir.

Devamını Okuyun

Elyaf Ürünleri
Şimdi Online Satışta!

Tesisimizde son teknoloji makine parkurlarımızla günlük ortalama 20tonluk rejenere iplik üretimimizle dünyamıza 216milyon litre tatlı su tasarrufu sağlayarak geri dönüşüm yapıyoruz.

Güvenli Alışveriş
SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenli alışveriş.
Türkiyenin Her Yerine
Türkiyenin her yerine hızlı kargo ile adresinize teslim.
2-5 İş Gününde Teslim
Satın almış olduğunuz ürünler 2-5 iş günü içerisinde teslim edilir.